Gandalf odkupuje używane podręczniki

Rodzice wielu uczniów co roku borykają się z kłopotem odsprzedania podręczników, które nie będą już potrzebne, próbując znaleźć źródła oszczędności przy kompletowaniu szkolnej wyprawki. Księgarnia Internetowa Gandalf wyciąga do klientów pomocną dłoń.

Od 1 lipca Gandalf.com.pl ponownie uruchomił odkup używanych podręczników. Klienci, którzy w ciągu ostatnich szesnastu miesięcy zakupili książki do szkoły na www.gandalf.com.pl mogą je teraz odsprzedać. Księgarnia skupuje niezniszczone podręczniki, zgodne z aktualnym wydaniem i podstawą programową. Listę tytułów, które kwalifikują się do akcji, klient może znaleźć na swoim koncie, wraz z proponowaną ceną odkupu każdego z nich. 
„Po przekazaniu podręcznika, który spełnia warunki regulaminu akcji odkupu, w ciągu 14 dni przekazujemy zapłatę w formie bonu zakupowego. Można go wykorzystać przy zamówieniach dowolnych produktów z naszej oferty w ciągu 12 miesięcy od jego wysłania” – wyjaśnia Anetta Wilczyńska, Prezes Księgarni Internetowej Gandalf. 
Odkupione podręczniki poszerzą ofertę księgarni. Oprócz nowych książek, będzie można nabyć także tańsze, używane podręczniki. „Mamy nadzieję, że akcja będzie cieszyła się równie dużym zainteresowaniem co w ubiegłym roku”- mówi Anetta Wilczyńska z Księgarni Internetowej Gandalf. 
Robiąc zakupy podręczników na Gandalf.com.pl klient nie musi się również obawiać ewentualnej zmiany listy podręczników. Książki szkolne zakupione w Księgarni Gandalf pomiędzy 1 czerwca a 20 września można bez problemu wymienić na inne do 30 września. Dzięki programowi ochronnemu „Bezpieczne Zakupy” klienci nie muszą odkładać zakupu wyprawki szkolnej na ostatnią chwilę, w obawie przed nieoczekiwaną zmianą list.
Szczegóły dotyczące odkupu używanych podręczników i programu „Bezpieczne zakupy” dostępne są na www.gandalf.com.pl.

Leave a Reply

Your email address will not be published.