2 tys. ebooków na iPhone\’a za 9 zł miesięcznie od Legimi

Kilka tygodni po udostępnieniu użytkownikom iPadów ponad 2000 ebooków w usłudze Czytaj bez limitu Legimi wyznacza kolejny standard na rynku cyfrowych książek. Dzięki opublikowanej aplikacji na iPhone\’a posiadacze tych urządzeń mogą czytać bez ograniczeń za jedyne 9 zł miesięcznie.

Aplikacja Legimi ? czytaj bez limitu dostępna jest bezpłatnie w AppStore. Przed podjęciem decyzji o wykupieniu dostępu posiadacze konta PayPal skorzystać z tygodniowego okresu testowego. Osoby, które zdecydują się na zamówienie opcji smartfon + tablet za 19 zł miesięcznie w pełni skorzystają z opracowanej przez Legimi technologii Czytanie w chmurze?, zapewniającej synchronizację urządzeń w obrębie konta i wygodne czytanie jednej książki zarówno na iPadzie, jak i iPhone. Klienci, którzy wcześniej wykupili dostęp na iPada mogą zatem czytać również na smartfonie bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Aplikacje Legimi umożliwiają nie tylko czytanie ebooków, ale także zarządzanie kontem. Dają również dostęp do indywidualnych statystyk czytelniczych. Jednocześnie z wprowadzeniem aplikacji na iPhone\’a zaktualizowana została aplikacja na iPada, eliminująca większość najbardziej dokuczliwych problemów, z jakimi stykali się jej użytkownicy.

– Oddanie w ręce czytelników aplikacji na iPhone\’a to naturalna konsekwencja przyjętej strategii, której kolejnym etapem będzie rozszerzenie grona czytających bez limitu o właścicieli urządzeń z Androidem i Windows 8 ? mówi Mikołaj Małaczyński, prezez Legimi. W ciągu ostatnich tygodni swoje tytuły włączyło do usługi kilku wydawców, m.in. Zielona Sowa i Zwierciadło. Razem z wciąż rosnącą popularnością tej formy udostępniania ebooków dostajemy wyraźny sygnał od rynku, że wybrany przez nas kierunek rozwoju jest właściwy ? dodaje.

Liczba osób, które skorzystały z możliwości czytania bez limitu w połowie stycznia wynosiła blisko 1000. Innowacyjna usługa została zauważona nie tylko na rodzimym rynku. Poświęcony jej tekst ukazał się m.in. w jednym z najbardziej opiniotwórczych serwisów technologicznych na świecie, czyli TechCrunch.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published.