Akcja reakcja

Przy niedzieli postanowiłem coś, cokolwiek napisać. Niektórzy z pewnością zauważyli pewne ciekawostki na stronie bloga jak również na samym tabako.pl i techside.pl. Chodzi o pojawienie się reklam:). Wzbraniałem się przed tą wersją zarabiania, ale uznałem, że jak w pracy na stacji robię z siebie debila i wszyscy odwiedzający wiedzą o co chodzi to czemu nie zrobić podobnej rzeczy na stronach. Wszyscy goście stacyjni przyjmują do wiadomości, że trzeba wciskać jakieś promocje. Tak samo na stronach, wszyscy wiedzą, że reklamy są po to żeby na nich zarobić a nie pogrążyć się. Spodoba się to klikajcie.

Reklamy owe nie są jakimś bardzo rzucającym się na nawigację wydarzeniem, które nie pozwala wczytać się w teksty czy blokuje zakup książek. Dadzą one jakiś dochód, który zostanie właściwie spożytkowany, naprawdę:). Aha, wyłączyłem wszelką religię i politykę, żeby nie powodować debilizmów na stronach;).

Słowo o techside.pl. Z tym projektem już trochę żyję, lecz nie byłem dostatecznie sumienny w składne i ładne wprowadzanie artykułów. Teraz, po małym liftingu, wydaje mi się, że osiągnąłem to co chcę Wam przekazać. Teksty są przede wszystkim z zakresu technologicznego PR, ale nie łudźcie się, że inne stronych z członem \”tech\” nie korzystają z takich tekstów. Redagują i sprzedają je pod swoimi nazwiskami.

Dodatkowo jeśli ktoś zapragnie, żeby napisać mu w miarę profesjonalny tekst dotyczący technologii to…zapraszam:). Oczywiście mogę się również zająć każdym innym produktem, cztery lata z PR-em robią swoje.

Z najnowszych wiadomości warto też odnotować, że istnieje wielkie prawdopodobieństwo zaangażowania się w facebooka. Nie obiecuję, ale może jednak. Patrząc po tym, jak wielu znajomych miło mnie dziś zaskoczyło na fb to może jednak będę stale obecny na fb:).

Tyle nowości, miłej niedzieli:).

Leave a Reply

Your email address will not be published.