Kindle rusza w świat

Ostatnio miałem okazję zobaczyć podobne urządzenie u znajomego i byłem pod wrażeniem. Może skuszę się na tę nową wersję. Zapraszam do poczytania czegoś o e-bookach z e-biznes.pl.

Można zamawiać Kindle Touch 3G

Od wczoraj (29 marca) Kindle Touch 3G firmy Amazon dostępny jest w wersji pre-order w 175 krajach. Planowana premiera zapowiadana jest na 27. kwietnia.

Aktualnie dostępny jest model Kindle Touch 3G obsługujący amerykańską wersję języka angielskiego. Po oficjalnej premierze będzie można nabyć czytnik w sześciu dodatkowych wersjach językowych: niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, brazylijskim portugalskim oraz angielskim w wersji brytyjskiej. Prawdopodobnie będzie także możliwość zakupienia czytnika w japońskiej wersji językowej.

http://www.youtube.com/watch?v=J5snVRud6WY

Amerykańskich użytkowników z pewnością skusi możliwość darmowego przesyłu danych za pomocą sieci komórkowej. Dla klientów z pozostałych krajów czeka zaś kilka kuszących propozycji oferowanych w najnowszych Kindle Touch i Kindle Touch 3G:

  • dotykowy ekran z przyjaznym interfejsem dzięki któremu w łatwy sposób można przeglądać zawartość książki, przetwarzać strony (wycięcie cytatów) czy też robić notatki dotyczące czytanej publikacji;
  • możliwość przechowywania do 3000 pozycji książkowych;
  • działanie Kindle\’a przez około dwa miesiące na jednym naładowaniu baterii;
  • funkcja X-Ray pozwala użytkownikowi czytnika badać części składowe danej publikacji. Za pomocą X-Ray można wyszukać fragmenty książki dotyczące konkretnej postaci lub wydarzenia historycznego; jeśli to nie wystarczy można posiłkować się informacjami np. z Wikipedii lub Shelfari;
  • funkcja Whispersync pozwala na zsynchronizowanie ostatnio przeczytanych stron tekstu, zakładkek i adnotacji, dzieki czemu mamy możliwość szybkiego odnajdywania przerwanych operacji na czytniku;
  • Kindle Touch i Kindle Touch 3G posiada wbudowane głośniki, dzięki którym można używać funkcji text-to-speech, a także odsłuchiwać audiobooki i pliki mp3.

źródło oryginału: http://e-biznes.pl/2012/03/mozna-zamawiac-czytnik-kindle-touch-3g/

Leave a Reply

Your email address will not be published.